购买 TLV9154IDR | TLV9154IDR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TLV9154IDR
TLV9154IDR
TLV9154IDR
仅供参考
零件编号 TLV9154IDR
制造商 Texas Instruments
描述 IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
送货服务
TLV9154IDR参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列-
放大器类型General Purpose
电路数量4
输出类型Rail-to-Rail
摆率20V/µs
增益带宽产品4.5 MHz
-3db带宽-
电流 - 输入偏差10 pA
电压 - 输入偏移125 µV
供电560µA (x4 Channels)
电流 - 输出/通道75 mA
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包14-SOIC
TLV9154IDR Packaging
Insepction
TLV9154IDR FAQ
  • 1. How to order TLV9154IDR on Heisener?
  • 3. Are the TLV9154IDR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TLV9154IDR?
TLV9154IDR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。