购买 T8M10T800UE-13 | T8M10T800UE-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T8M10T800UE-13
T8M10T800UE-13
T8M10T800UE-13
仅供参考
零件编号 T8M10T800UE-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 THYRISTOR TO252 T&R 2.5K
送货服务
T8M10T800UE-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列-
三端双向可控硅Logic - Sensitive Gate
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)8 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.5 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)60A @ 50Hz, 60A @ 60Hz
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)10 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)15 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (Type WX)
T8M10T800UE-13 Packaging
Insepction
T8M10T800UE-13 FAQ
  • 1. How to order T8M10T800UE-13 on Heisener?
  • 3. Are the T8M10T800UE-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T8M10T800UE-13?
T8M10T800UE-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。