购买 ST60100D | ST60100D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ST60100D
ST60100D
ST60100D
仅供参考
零件编号 ST60100D
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE ARRAY GP 100V 20A TO204AA
送货服务
ST60100D参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 30 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1000 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AA, TO-3
ST60100D Packaging
Insepction
ST60100D FAQ
  • 1. How to order ST60100D on Heisener?
  • 3. Are the ST60100D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ST60100D?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ST60100D.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as ST60100D pin diagram, ST60100D datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
ST60100D 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。