购买 ST60100A | ST60100A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ST60100A
ST60100A
ST60100A
仅供参考
零件编号 ST60100A
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE ARRAY GP 100V 20A TO204AA
送货服务
ST60100A参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Anode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 30 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1000 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AA, TO-3
ST60100A Packaging
Insepction
ST60100A FAQ
  • 1. How to order ST60100A on Heisener?
  • 3. Are the ST60100A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ST60100A?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ST60100A.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as ST60100A pin diagram, ST60100A datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
ST60100A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
ST60100A
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
ST60100A QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE