购买 SNJ54F253W | SNJ54F253W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F253W
SNJ54F253W
SNJ54F253W
仅供参考
零件编号 SNJ54F253W
制造商 Texas Instruments
描述 MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, TTL
送货服务
SNJ54F253W参数
ECAD
系列-
类型-
电路-
独立电路-
电流 - 输出高,低-
电压源-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
SNJ54F253W Packaging
Insepction
SNJ54F253W FAQ
  • 1. How to order SNJ54F253W on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F253W price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F253W?
SNJ54F253W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SNJ54F253W
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SNJ54F253W QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
SMCJ36A-E3/57T
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
SKY13374-397LF
IC SWITCH DPDT LF-6GHZ 12QFN
NTZD3154NT1G
MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563