购买 SIT8209AC-22-18S-133.300000T | SIT8209AC-22-18S-133.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-18S-133.300000T
SIT8209AC-22-18S-133.300000T
SIT8209AC-22-18S-133.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-18S-133.300000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-18S-133.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-18S-133.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-18S-133.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-18S-133.300000T?
SIT8208AI-G3-33E-48.000000X SIT8208AI-G3-33E-48.000000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 4, -, * 查看
RWR74SR249DRS73 RWR74SR249DRS73 Vishay Dale, RES 0.249 OHM 5W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
H8464RDCA H8464RDCA TE Connectivity Passive Product, RES 464 OHM 1/4W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
AC0402FR-0716R5L AC0402FR-0716R5L Yageo, RES SMD 16.5 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ESQT-108-02-GF-D-433 ESQT-108-02-GF-D-433 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
M83723/75R22198 M83723/75R22198 Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
VYB10W-Q24-S5 VYB10W-Q24-S5 CUI Inc., CONVERTER DC/DC 10W 5V 2A, 6-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-22-18S-133.300000T
D# SIT8209AC-22-18S-133.300000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-22-18S-133.300000T)
SIT8209AC-22-18S-133.300000T
D# 1473-SIT8209AC-22-18S-133.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS