购买 SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y | SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y?
SIT9120AI-1B2-25S133.333300G SIT9120AI-1B2-25S133.333300G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
MAX630CSA+T MAX630CSA+T Maxim Integrated, IC REG BOOST ADJ 525MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
W979H6KBVX2I TR W979H6KBVX2I TR Winbond Electronics, IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 134VFBGA, 134-VFBGA, * 查看
RWR80S5620FRRSL RWR80S5620FRRSL Vishay Dale, RES 562 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
MS3472L14-4AW MS3472L14-4AW Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT, -, * 查看
ECA35DRSS ECA35DRSS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125, -, * 查看
VI-J6J-MX-F1 VI-J6J-MX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W, Half Brick, * 查看
XC6503B12APR-G XC6503B12APR-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 500MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
D# SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y)
SIT8208AI-G1-25S-18.432000Y
D# 1473-SIT8208AI-G1-25S-18.432000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV