购买 SIT8208AI-33-25E-18.432000Y | SIT8208AI-33-25E-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-33-25E-18.432000Y
SIT8208AI-33-25E-18.432000Y
SIT8208AI-33-25E-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-33-25E-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-33-25E-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-33-25E-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-33-25E-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-33-25E-18.432000Y?
SIT8208AI-23-33S-66.666660Y SIT8208AI-23-33S-66.666660Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
hotRSS110N03FU6TB RSS110N03FU6TB Rohm Semiconductor, MOSFET N-CH 30V 11A 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotTS4041EILT-1.2 TS4041EILT-1.2 STMicroelectronics, IC VREF SHUNT 1.225V SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
CGSM-031A-G CGSM-031A-G Comus International, RELAY RF SPST-NO 500MA 3.3V, -, * 查看
156G 156G Hammond Manufacturing, FIXED IND 9H 40MA 300 OHM CHASS, Nonstandard, * 查看
0395364022 0395364022 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM, -, * 查看