购买 SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y | SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y?
C1812W104KDRACTU C1812W104KDRACTU KEMET, CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotSML4762A-E3/61 SML4762A-E3/61 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 82V 1W DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
RT1206FRE0732R4L RT1206FRE0732R4L Yageo, RES SMD 32.4 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RER45F1301RC02 RER45F1301RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 1.3K OHM 1% 10W, Axial, Box, * 查看
PXMBNI23FPM19ASCM20 PXMBNI23FPM19ASCM20 Bulgin, CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER, -, * 查看
VE-B6B-MU-F2 VE-B6B-MU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W, Full Brick, * 查看
NCV7344D10R2G NCV7344D10R2G ON Semiconductor, HS LP CANFD TRANSC (NC), 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
D# SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y)
SIT8208AC-G3-18S-74.250000Y
D# 1473-SIT8208AC-G3-18S-74.250000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV