购买 SIT8208AC-83-28E-33.333330T | SIT8208AC-83-28E-33.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28E-33.333330T
SIT8208AC-83-28E-33.333330T
SIT8208AC-83-28E-33.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28E-33.333330T Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28E-33.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28E-33.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28E-33.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28E-33.333330T?
IDT49FCT805ASO8 IDT49FCT805ASO8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLOCK BUFFER 1:5 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RN50E4992BRE6 RN50E4992BRE6 Vishay Dale, RES 49.9K OHM 1/20W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF071M0000JLRE CMF071M0000JLRE Vishay Dale, RES 1M OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
AF0603FR-07402RL AF0603FR-07402RL Yageo, RES SMD 402 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SP1008-472J SP1008-472J API Delevan Inc., FIXED IND 4.7UH 383MA 817 MOHM, Nonstandard, * 查看
1050033:0026 1050033:0026 Phoenix Contact, TERM BLOCK MARKER, -, * 查看
FCC17E09PA20B FCC17E09PA20B Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER, -, * 查看
10-214628-16G 10-214628-16G Amphenol Industrial Operations, ER 20C 20#16 PIN PLUG, -, * 查看
D38999/20WJ24AN D38999/20WJ24AN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT, -, * 查看
VI-B7Z-MX VI-B7Z-MX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-28E-33.333330T
D# SIT8208AC-83-28E-33.333330T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-28E-33.333330T)