购买 SIT8208AC-81-18S-31.250000X | SIT8208AC-81-18S-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18S-31.250000X
SIT8208AC-81-18S-31.250000X
SIT8208AC-81-18S-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18S-31.250000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18S-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18S-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18S-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18S-31.250000X?
hotXTR108EA XTR108EA Texas Instruments, IC 4-20MA 2-WIRE TRNSMTR 24-QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RWR89NR505BRRSL RWR89NR505BRRSL Vishay Dale, RES 0.505 OHM 3W 0.1% WW AXIAL, Axial, * 查看
Y006224R0000Q0L Y006224R0000Q0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 24 OHM 0.6W 0.02% RADIAL, Radial, * 查看
QSE-040-01-F-D-A-K QSE-040-01-F-D-A-K Samtec Inc., CONN RCPT HI-SPEED DUAL 80POS, -, * 查看
CTVS06RF-15-35HD-LC CTVS06RF-15-35HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE, -, * 查看
VE-224-CY-S VE-224-CY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-18S-31.250000X
D# SIT8208AC-81-18S-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-18S-31.250000X)
SIT8208AC-81-18S-31.250000X
D# 1473-SIT8208AC-81-18S-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV