购买 SIT8208AC-33-33E-12.800000T | SIT8208AC-33-33E-12.800000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-33E-12.800000T
SIT8208AC-33-33E-12.800000T
SIT8208AC-33-33E-12.800000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-33E-12.800000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-33E-12.800000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-33E-12.800000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-33E-12.800000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-33E-12.800000T?
CWR26HK226JBGAHR CWR26HK226JBGAHR Vishay Sprague, CAP TANT 22UF 5% 15V 2711, 2711 (6728 Metric), * 查看
MKP383433040JII2B0 MKP383433040JII2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
1210Y1000333JXT 1210Y1000333JXT Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 100V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CK45-R3AD102K-VRA CK45-R3AD102K-VRA TDK Corporation, CAP CER 1000PF 1KV RADIAL, Radial, Disc, * 查看
LT3091IFE#TRPBF LT3091IFE#TRPBF Linear Technology, IC REG LIN NEG ADJ 1.5A 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
3059L-1-105M 3059L-1-105M Bourns Inc., TRIMMER 1M OHM 1W LEADS, -, * 查看
696460-1 696460-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN TERM RECT TONG 4/0 AWG #3/8, -, * 查看
1-1776275-1 1-1776275-1 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK RCPT 11POS VERT 3.5MM, -, * 查看
ABC08DREN-S93 ABC08DREN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-33E-12.800000T
D# SIT8208AC-33-33E-12.800000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.8MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-33E-12.800000T)
SIT8208AC-33-33E-12.800000T
D# 1473-SIT8208AC-33-33E-12.800000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV