购买 SIT8208AC-33-25E-35.840000Y | SIT8208AC-33-25E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-25E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-25E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-25E-35.840000Y?
KZE10VB221M6X11LL KZE10VB221M6X11LL United Chemi-Con, CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
BB179BLX,315 BB179BLX,315 NXP, DIODE UHF VAR CAP 32V SOD882, SOD-882, * 查看
CS1M-E3/I CS1M-E3/I Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GPP 1000V 1.0A DO-214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
ISL9011IRGCZ-T ISL9011IRGCZ-T Intersil, IC REG LINEAR 2.7V/1.8V 10DFN, 10-VFDFN Exposed Pad, * 查看
S-1335C17-A4T2U3 S-1335C17-A4T2U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA HSNT4-B, 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
A165L-AAM-12-2 A165L-AAM-12-2 Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V, -, * 查看
AISC-0402-2N0J-T AISC-0402-2N0J-T Abracon LLC, FIXED IND 2NH 1.04A 70 MOHM SMD, 0402 (1005 Metric), * 查看
MS27467E11F4P MS27467E11F4P Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
211401-1 211401-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT, -, * 查看
MI-J6M-IY-S MI-J6M-IY-S Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 270VIN 10VOUT 50W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
D# SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-25E-35.840000Y)
SIT8208AC-33-25E-35.840000Y
D# 1473-SIT8208AC-33-25E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV