购买 SIT8208AC-31-18S-74.175824Y | SIT8208AC-31-18S-74.175824Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-18S-74.175824Y
SIT8208AC-31-18S-74.175824Y
SIT8208AC-31-18S-74.175824Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-18S-74.175824Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-18S-74.175824Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-18S-74.175824Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-18S-74.175824Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-18S-74.175824Y?
ASTMHTD-20.000MHZ-ZK-E ASTMHTD-20.000MHZ-ZK-E Abracon LLC, OSC MEMS 20MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ECQ-E10682JFB ECQ-E10682JFB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
2220Y0250473FFR 2220Y0250473FFR Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
GCM1555C1H8R1DA16D GCM1555C1H8R1DA16D Murata, CAP CER 8.1PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1797030000 1797030000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM, -, * 查看