购买 SIT8208AC-23-28E-33.330000Y | SIT8208AC-23-28E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-23-28E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-23-28E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-23-28E-33.330000Y?
1825J0160560KCT 1825J0160560KCT Knowles Syfer, CAP CER 56PF 16V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
SIS488DN-T1-GE3 SIS488DN-T1-GE3 Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 40V 40A 1212-8, PowerPAK? 1212-8, * 查看
SML4752A-E3/5A SML4752A-E3/5A Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 33V 1W DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
V100ZA20P V100ZA20P Littelfuse Inc., VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
RWR84SR523FSS73 RWR84SR523FSS73 Vishay Dale, RES 0.523 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
802-V3-062-32-002101 802-V3-062-32-002101 Preci-Dip, CONN HDR 62POS 0.100 SMD, -, * 查看
MI-254-MX-F4 MI-254-MX-F4 Vicor Corporation, CONVRT DC/DC 155VIN 48VOUT 75W, Full Brick, * 查看
VE-2WY-CY-F3 VE-2WY-CY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
40IMX15-15-15-8G 40IMX15-15-15-8G Bel Power Solutions, DC/DC CONVERTER 2X15V 15W, 17-DIP Module, 9 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
D# SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-23-28E-33.330000Y)
SIT8208AC-23-28E-33.330000Y
D# 1473-SIT8208AC-23-28E-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV