购买 SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y | SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y?
SIT8208AC-8F-18S-60.000000T SIT8208AC-8F-18S-60.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-82-18N-33.000000T SIT1602BI-82-18N-33.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
SF-1206S300-2 SF-1206S300-2 Bourns Inc., FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RLR05C1402FRB14 RLR05C1402FRB14 Vishay Dale, RES 14K OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J1691FSBSL RNC55J1691FSBSL Vishay Dale, RES 1.69K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RN65C1501FRE6 RN65C1501FRE6 Vishay Dale, RES 1.5K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
802-10-038-62-001000 802-10-038-62-001000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN HEADER 38POS .100 L.143, -, * 查看
DTS26F23-55JB DTS26F23-55JB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
D# SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y)
SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y
D# 1473-SIT1602BI-83-XXN-18.432000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS