购买 SIT1602BI-73-30N-77.760000D | SIT1602BI-73-30N-77.760000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-73-30N-77.760000D
SIT1602BI-73-30N-77.760000D
SIT1602BI-73-30N-77.760000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-73-30N-77.760000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-73-30N-77.760000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-73-30N-77.760000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-73-30N-77.760000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-73-30N-77.760000D?
VSKE250-16 VSKE250-16 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE MODULE 1.6KV 250A MAGNAPAK, 3-MAGN-A-PAK?, * 查看
hotTPS73725DCQR TPS73725DCQR Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6, SOT-223-6, * 查看
RG2012N-1543-B-T1 RG2012N-1543-B-T1 Susumu, RES SMD 154K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RT0603WRD0791RL RT0603WRD0791RL Yageo, RES SMD 91 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RCS04022R05FKED RCS04022R05FKED Vishay Dale, RES SMD 2.05 OHM 1% 1/5W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1836312 1836312 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM, -, * 查看