购买 SIT1602BI-72-XXE-66.666600G | SIT1602BI-72-XXE-66.666600G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G Packaging
Insepction
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-72-XXE-66.666600G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-72-XXE-66.666600G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-72-XXE-66.666600G?
SIT8208AC-33-28E-16.367667Y SIT8208AC-33-28E-16.367667Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
1808J2500220KFR 1808J2500220KFR Knowles Syfer, CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
M55342H06B820GRWS M55342H06B820GRWS Vishay Dale, RES SMD 820 OHM 2% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), * 查看
CLT-132-02-L-D-P CLT-132-02-L-D-P Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
477-015-102-001 477-015-102-001 NorComp Inc., CONN D-SUB PLUG 15P STR SLDR CUP, -, * 查看
KJB6T23W35SC KJB6T23W35SC ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 100POS CABLE SKT, -, * 查看
MS24264R10T5S7-LC MS24264R10T5S7-LC Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT, -, * 查看
ASQ24S04120-NS00 ASQ24S04120-NS00 Bel Power Solutions, DC/DC CONVERTER 12V 48W, 8-SMD Module, 1/8 Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
D# SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-72-XXE-66.666600G)
SIT1602BI-72-XXE-66.666600G
D# 1473-SIT1602BI-72-XXE-66.666600G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS