购买 SIT1602BI-33-28N-33.333300T | SIT1602BI-33-28N-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-28N-33.333300T
SIT1602BI-33-28N-33.333300T
SIT1602BI-33-28N-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-28N-33.333300T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-28N-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-28N-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-28N-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-28N-33.333300T?
SIT1602BI-12-18N-66.666000G SIT1602BI-12-18N-66.666000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
hotZTX1051A ZTX1051A Diodes Incorporated, TRANS NPN 40V 4A E-LINE, E-Line-3, * 查看
0473.375PARL 0473.375PARL Littelfuse Inc., FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC, Axial, * 查看
0032.0784 0032.0784 Schurter Inc., MEL/MSI CARRIER 5X20 IP 40, -, * 查看
2900190 2900190 Phoenix Contact, CONN TERM BLOCK, -, * 查看
1020500000 1020500000 Weidmuller, CONN TERM BLK FEED THRU 2-12 AWG, -, * 查看
ESQT-112-02-F-S-770 ESQT-112-02-F-S-770 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
VI-B32-MY-F3 VI-B32-MY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W, Full Brick, * 查看
VI-B4Y-IU-S VI-B4Y-IU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W, Full Brick, * 查看
REC5-2412SRWZ/H2/A/SMD-R REC5-2412SRWZ/H2/A/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 5W 9-36VIN 12VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-28N-33.333300T
D# SIT1602BI-33-28N-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-28N-33.333300T)
SIT1602BI-33-28N-33.333300T
D# 1473-SIT1602BI-33-28N-33.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS