购买 SIT1602BI-31-XXN-25.000625X | SIT1602BI-31-XXN-25.000625X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-XXN-25.000625X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-XXN-25.000625X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-XXN-25.000625X?
510HBA-CAAG 510HBA-CAAG Silicon Labs, OSC PROG HCSL 2.5V EN/DS 25PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
0505J2500121GQT 0505J2500121GQT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
ESK477M6R3AE3AA ESK477M6R3AE3AA KEMET, CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL, Radial, Can, * 查看
5580202806F 5580202806F Dialight, LED PANEL IND GRN DIFF SNAP-IN, -, * 查看
TNPW0805942RBEEA TNPW0805942RBEEA Vishay Dale, RES SMD 942 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG3216N-2211-D-T5 RG3216N-2211-D-T5 Susumu, RES SMD 2.21K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
NPS2T-10RF1 NPS2T-10RF1 Riedon, RES SMD 10 OHM 1% 25W TO126, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
V110C12E100BG2 V110C12E100BG2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-XXN-25.000625X
D# SIT1602BI-31-XXN-25.000625X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-XXN-25.000625X)