购买 SIT1602BI-23-33S-40.500000G | SIT1602BI-23-33S-40.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-23-33S-40.500000G
SIT1602BI-23-33S-40.500000G
SIT1602BI-23-33S-40.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-23-33S-40.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-23-33S-40.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-23-33S-40.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-23-33S-40.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-23-33S-40.500000G?
VJ1808Y223JXEAT5Z VJ1808Y223JXEAT5Z Vishay Vitramon, CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
860240272002 860240272002 Wurth Electronics Inc., CAP 68 UF 20% 10 V, Radial, Can, * 查看