购买 SIT1602BI-12-XXE-28.636300E | SIT1602BI-12-XXE-28.636300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-XXE-28.636300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-XXE-28.636300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-XXE-28.636300E?
AQ12EA430GAJME500 AQ12EA430GAJME500 AVX Corporation, CAP CER 43PF 150V 0606, 0606 (1616 Metric), * 查看
ALS71A303DA025 ALS71A303DA025 KEMET, CAP ALUM 30000UF 20% 25V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
R7001004XXUA R7001004XXUA Powerex Inc., DIODE GEN PURP 1KV 450A DO200, DO-200AA, A-PUK, * 查看
SN75LP196PWR SN75LP196PWR Texas Instruments, IC LOW RS-232 DRIVER/REC 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
M55342E08B100DRWS M55342E08B100DRWS Vishay Dale, RES SMD 100 OHM 1% 0.8W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CRCW12061K10JNEAHP CRCW12061K10JNEAHP Vishay Dale, RES SMD 1.1K OHM 5% 3/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
M83723/76W1624N M83723/76W1624N Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 24POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
EYM25DRSD EYM25DRSD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
VI-B1W-MV-F1 VI-B1W-MV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W, Full Brick, * 查看
0603B103K500CT 0603B103K500CT Walsin Technology Corporation, CAP CER 10000PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
D# SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-XXE-28.636300E)
SIT1602BI-12-XXE-28.636300E
D# 1473-SIT1602BI-12-XXE-28.636300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS