购买 SIT1602BC-83-30N-33.300000X | SIT1602BC-83-30N-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-30N-33.300000X
SIT1602BC-83-30N-33.300000X
SIT1602BC-83-30N-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-30N-33.300000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-30N-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-30N-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-30N-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-30N-33.300000X?
1210J1000121JCT 1210J1000121JCT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C1210X334K5RACTU C1210X334K5RACTU KEMET, CAP CER 0.33UF 50V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
SN74AHC240PWRE4 SN74AHC240PWRE4 Texas Instruments, IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RWR80S1210FMBSL RWR80S1210FMBSL Vishay Dale, RES 121 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
9T12062A5100DBHFT 9T12062A5100DBHFT Yageo, RES SMD 510 OHM 0.5% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0395372503 0395372503 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM, -, * 查看
241A16150X 241A16150X Conec, CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER, -, * 查看