| 零件编号 | SIT1602BC-83-18E-66.600000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 6 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-83-18E-66.600000Y D# SIT1602BC-83-18E-66.600000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 66.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-18E-66.600000Y) |
SIT1602BC-83-18E-66.600000Y D# 1473-SIT1602BC-83-18E-66.600000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS |