购买 SIT1602BC-83-18E-33.333000Y | SIT1602BC-83-18E-33.333000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-18E-33.333000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-18E-33.333000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-18E-33.333000Y?
SIT8208AI-G2-25S-40.500000T SIT8208AI-G2-25S-40.500000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 4, -, * 查看
SIT1602BC-21-18S-24.576000G SIT1602BC-21-18S-24.576000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
C0603C362K5JAC7867 C0603C362K5JAC7867 KEMET, CAP CER 3600PF 50V U2J 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotMAX4391EPA+ MAX4391EPA+ Maxim Integrated, IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
TP3057WM/63SN TP3057WM/63SN Texas Instruments, IC CODEC FILTER CMOS 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
Y145350R0000T9L Y145350R0000T9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 50 OHM 0.6W 0.01% RADIAL, Radial, * 查看
15332C 15332C Murata Power Solutions Inc., FIXED IND 3.3UH 11.8A 5.76 MOHM, Radial, Vertical Cylinder, * 查看
1776267-7 1776267-7 TE Connectivity AMP Connectors, TERMINAL BLK 7POS 5MM VERT GRN, -, * 查看
PBC36DBDN PBC36DBDN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL R/A 72POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
D# SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-18E-33.333000Y)
SIT1602BC-83-18E-33.333000Y
D# 1473-SIT1602BC-83-18E-33.333000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS