购买 SIT1602BC-82-28E-33.300000Y | SIT1602BC-82-28E-33.300000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-28E-33.300000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-28E-33.300000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-28E-33.300000Y?
SIT1602BI-23-25S-3.570000G SIT1602BI-23-25S-3.570000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
1808Y0160474KXR 1808Y0160474KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.47UF 16V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotLD29150V25 LD29150V25 STMicroelectronics, IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB, TO-220-3, * 查看
V-103-1A4 V-103-1A4 Omron Electronics Inc-EMC Div, SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V, -, * 查看
CMF6010K000FERE CMF6010K000FERE Vishay Dale, RES 10K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MCW0406MD2670BP100 MCW0406MD2670BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 267 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
RG3216P-6340-B-T5 RG3216P-6340-B-T5 Susumu, RES SMD 634 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VE-JNP-EW-F1 VE-JNP-EW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
D# SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-28E-33.300000Y)
SIT1602BC-82-28E-33.300000Y
D# 1473-SIT1602BC-82-28E-33.300000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS