购买 SIT1602BC-73-33N-74.250000G | SIT1602BC-73-33N-74.250000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-33N-74.250000G
SIT1602BC-73-33N-74.250000G
SIT1602BC-73-33N-74.250000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-33N-74.250000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-33N-74.250000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-33N-74.250000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-33N-74.250000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-33N-74.250000G?
C333C154G2G5TA7301 C333C154G2G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.15UF 200V C0G RADIAL, Radial, * 查看
BUK9606-75B,118 BUK9606-75B,118 Nexperia USA Inc., MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
DMNH4006SK3-13 DMNH4006SK3-13 Diodes Incorporated, MOSFET N-CH 40V 18A TO252, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
MAX6389XS23D3+T MAX6389XS23D3+T Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 2.31V SC70-4, SC-82A, SOT-343, * 查看
7401MPYZQE 7401MPYZQE C&K, SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V, -, * 查看
RWR81N22R6FRB12 RWR81N22R6FRB12 Vishay Dale, RES 22.6 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
4-644043-2 4-644043-2 TE Connectivity AMP Connectors, 12P MTA100 CONN ASSY LF, -, * 查看
52661-2611 52661-2611 Molex Connector Corporation, CONN BACKSHELL 26POS 1MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-73-33N-74.250000G
D# SIT1602BC-73-33N-74.250000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-73-33N-74.250000G)
SIT1602BC-73-33N-74.250000G
D# 1473-SIT1602BC-73-33N-74.250000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS