购买 SIT1602BC-73-28E-33.333000E | SIT1602BC-73-28E-33.333000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-73-28E-33.333000E
SIT1602BC-73-28E-33.333000E
SIT1602BC-73-28E-33.333000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-73-28E-33.333000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-73-28E-33.333000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-73-28E-33.333000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-73-28E-33.333000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-73-28E-33.333000E?
0805Y0500390JFT 0805Y0500390JFT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CC0603JRNPO0BN470 CC0603JRNPO0BN470 Yageo, CAP CER 47PF 100V C0G/NPO 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
2PD602AQ,115 2PD602AQ,115 NXP, TRANS NPN 50V 0.5A SC-59, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotLT3509IDE#PBF LT3509IDE#PBF Linear Technology, IC REG BUCK ADJ 0.7A DL 14DFN, 14-WFDFN Exposed Pad, * 查看
39711500440 39711500440 Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC RADIAL, Radial, Box, * 查看