购买 SIT1602BC-72-25N-74.176000E | SIT1602BC-72-25N-74.176000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25N-74.176000E
SIT1602BC-72-25N-74.176000E
SIT1602BC-72-25N-74.176000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25N-74.176000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25N-74.176000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25N-74.176000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25N-74.176000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25N-74.176000E?
0603Y200P470DFT 0603Y200P470DFT Knowles Syfer, CAP CER 0.47PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
JANTX1N4459R JANTX1N4459R Microsemi Corporation, DIODE GEN PURP 1KV 15A DO203AA, DO-203AA, DO-4, Stud, * 查看
ADM690AARM ADM690AARM Analog Devices Inc., IC SUPERVISOR MPU 4.65V WD 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
8N3SV75LC-0149CDI 8N3SV75LC-0149CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
SPP-6B350 SPP-6B350 Eaton, FUSE MOD 350A 700V BLADE, Fuse Link, * 查看
9970600000 9970600000 Weidmuller, DIN RAIL CQB2 ANGLE COMB 2/IP, -, * 查看
1-330518-2 1-330518-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 10-12AWG #10, -, * 查看
351-10-141-00-016101 351-10-141-00-016101 Preci-Dip, CONN HDR 41POS 0.100 T/H GOLD, -, * 查看
924217-24-18-EU 924217-24-18-EU 3M, CONN HEADER 18POS .380", -, * 查看
345-144-523-801 345-144-523-801 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 144POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-25N-74.176000E
D# SIT1602BC-72-25N-74.176000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-25N-74.176000E)
SIT1602BC-72-25N-74.176000E
D# 1473-SIT1602BC-72-25N-74.176000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS