购买 SIT1602BC-72-25E-33.300000G | SIT1602BC-72-25E-33.300000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-25E-33.300000G
SIT1602BC-72-25E-33.300000G
SIT1602BC-72-25E-33.300000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-25E-33.300000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-25E-33.300000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-25E-33.300000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-25E-33.300000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-25E-33.300000G?
VJ0402D820GLXAC VJ0402D820GLXAC Vishay Vitramon, CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RWR84SR210FRRSL RWR84SR210FRRSL Vishay Dale, RES 0.21 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNMF14FTD3R01 RNMF14FTD3R01 Stackpole Electronics Inc., RES 3.01 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
1723182 1723182 Phoenix Contact, CONN TERM BLOCK 2POS 5.08MM, -, * 查看
0395205202 0395205202 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM, -, * 查看
0386309608 0386309608 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438", -, * 查看
929975-01-16 929975-01-16 3M, CONN RECEPT .100 DUAL STR 32POS, -, * 查看
615008137421 615008137421 Wurth Electronics Inc., CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED, -, * 查看
09350006206 09350006206 HARTING, CONTACT H.D. CRIMP SOCKET 16AWG, -, * 查看
RO-0505S/P RO-0505S/P Recom Power, CONV DC/DC 1W 05VIN 05VOUT, 4-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-25E-33.300000G
D# SIT1602BC-72-25E-33.300000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-25E-33.300000G)
SIT1602BC-72-25E-33.300000G
D# 1473-SIT1602BC-72-25E-33.300000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS