购买 SIT1602BC-72-18N-33.300000E | SIT1602BC-72-18N-33.300000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-72-18N-33.300000E
SIT1602BC-72-18N-33.300000E
SIT1602BC-72-18N-33.300000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-72-18N-33.300000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-72-18N-33.300000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-72-18N-33.300000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-72-18N-33.300000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-72-18N-33.300000E?
HG-2150CA 44.7360M-SVC3 HG-2150CA 44.7360M-SVC3 EPSON, OSC XO 44.736MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AI-1C2-33S200.000000X SIT9120AI-1C2-33S200.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2, 6-SMD, No Lead, * 查看
MKP385210200JD02G0 MKP385210200JD02G0 Vishay BC Components, CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
RCL040616R9FKEA RCL040616R9FKEA Vishay Dale, RES SMD 16.9 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
PE-53362NLT PE-53362NLT Pulse Electronics Power, FIXED IND 1.1UH 21A 2.5 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
VE-B5K-MY VE-B5K-MY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-72-18N-33.300000E
D# SIT1602BC-72-18N-33.300000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-72-18N-33.300000E)
SIT1602BC-72-18N-33.300000E
D# 1473-SIT1602BC-72-18N-33.300000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS