| 零件编号 | SIT1602BC-33-30E-74.176000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 7 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-33-30E-74.176000Y D# SIT1602BC-33-30E-74.176000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 74.176MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-30E-74.176000Y) |
SIT1602BC-33-30E-74.176000Y D# 1473-SIT1602BC-33-30E-74.176000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS |