购买 SIT1602BC-33-18N-25.000625T | SIT1602BC-33-18N-25.000625T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-18N-25.000625T
SIT1602BC-33-18N-25.000625T
SIT1602BC-33-18N-25.000625T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-18N-25.000625T Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-18N-25.000625T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-18N-25.000625T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-18N-25.000625T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-18N-25.000625T?
hotSN74LVT125PWRG4 SN74LVT125PWRG4 Texas Instruments, IC BUS BUFF TRI-ST QD 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
WP7113ID14V WP7113ID14V Kingbright, LED RED DIFF 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
RNC55J6001BSR36 RNC55J6001BSR36 Vishay Dale, RES 6K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MCR10EZPF1002 MCR10EZPF1002 Rohm Semiconductor, RES SMD 10K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
723-30/48 723-30/48 Qualtek, PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
D38999/20WH55PB D38999/20WH55PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS, -, * 查看
D38999/24MD18HN D38999/24MD18HN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RCA40DRMN-S288 RCA40DRMN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.125, -, * 查看
ASC06DRTN-S93 ASC06DRTN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
VE-J4B-EY-S VE-J4B-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-18N-25.000625T
D# SIT1602BC-33-18N-25.000625T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-18N-25.000625T)