购买 SIT1602BC-31-28N-33.300000T | SIT1602BC-31-28N-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28N-33.300000T
SIT1602BC-31-28N-33.300000T
SIT1602BC-31-28N-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28N-33.300000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28N-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28N-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28N-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28N-33.300000T?
8Y-19.200MAAV-T 8Y-19.200MAAV-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
LT1019CS8-10#TRPBF LT1019CS8-10#TRPBF Linear Technology, IC VREF SERIES/SHUNT 10V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RLR07C1003FSR62 RLR07C1003FSR62 Vishay Dale, RES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
9T06031A82R5BAHFT 9T06031A82R5BAHFT Yageo, RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RNCF0402BKE78R7 RNCF0402BKE78R7 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 78.7 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
LCMB300-10-6 LCMB300-10-6 Panduit Corp, CONN TERM RECT RING 300MM #M10, -, * 查看
MS3106E20-3P MS3106E20-3P ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS, -, * 查看
SWM12-12-EV-P5R SWM12-12-EV-P5R CUI Inc., AC/DC WALL MOUNT 12V 12W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-28N-33.300000T
D# SIT1602BC-31-28N-33.300000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-28N-33.300000T)
SIT1602BC-31-28N-33.300000T
D# 1473-SIT1602BC-31-28N-33.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS