购买 SIT1602BC-22-18N-33.300000E | SIT1602BC-22-18N-33.300000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-18N-33.300000E
SIT1602BC-22-18N-33.300000E
SIT1602BC-22-18N-33.300000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-18N-33.300000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-18N-33.300000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-18N-33.300000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-18N-33.300000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-18N-33.300000E?
SIT1602BC-31-33E-20.000000T SIT1602BC-31-33E-20.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
PB223-156.25M PB223-156.25M Connor Winfield, OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
ABM11W-49.1520MHZ-7-B1U-T3 ABM11W-49.1520MHZ-7-B1U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 49.1520MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812J1K00683JXR 1812J1K00683JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
UHD1V122MHD6TN UHD1V122MHD6TN Nichicon, CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
RCP2512W510RJEB RCP2512W510RJEB Vishay Dale, RES SMD 510 OHM 5% 22W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
PHP00805H55R6BST1 PHP00805H55R6BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 55.6 OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1734509-2 1734509-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED, -, * 查看
MS27656T13B35PB MS27656T13B35PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 22POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
GMC17DRES-S734 GMC17DRES-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-18N-33.300000E
D# SIT1602BC-22-18N-33.300000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-18N-33.300000E)
SIT1602BC-22-18N-33.300000E
D# 1473-SIT1602BC-22-18N-33.300000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS