购买 SIT1602BC-13-33E-74.176000E | SIT1602BC-13-33E-74.176000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-33E-74.176000E
SIT1602BC-13-33E-74.176000E
SIT1602BC-13-33E-74.176000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-33E-74.176000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-33E-74.176000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-33E-74.176000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-33E-74.176000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-33E-74.176000E?
SIT8209AI-32-28E-133.333330T SIT8209AI-32-28E-133.333330T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
MAL210619223E3 MAL210619223E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 22000UF 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
hotZHB6718TA ZHB6718TA Diodes Incorporated, TRANS 2NPN/2PNP 20V 2.5A SOT223, SOT-223-8, * 查看
Y0019100R500B9L Y0019100R500B9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 100.5 OHM .3W .1% AXIAL, Axial, * 查看
9T04021A2002DBHF3 9T04021A2002DBHF3 Yageo, RES SMD 20K OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ERJ-S12F2052U ERJ-S12F2052U Panasonic Electronic Components, RES SMD 20.5K OHM 1% 3/4W 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CA3106E22-18PXB CA3106E22-18PXB ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS, -, * 查看
TV06RQDZ-17-60SD TV06RQDZ-17-60SD Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
CTVP00RF-15-55S-S15 CTVP00RF-15-55S-S15 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR, -, * 查看
V300C48T75B3 V300C48T75B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-33E-74.176000E
D# SIT1602BC-13-33E-74.176000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-33E-74.176000E)
SIT1602BC-13-33E-74.176000E
D# 1473-SIT1602BC-13-33E-74.176000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS