购买 SIT1602BC-13-18E-66.600000E | SIT1602BC-13-18E-66.600000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-13-18E-66.600000E
SIT1602BC-13-18E-66.600000E
SIT1602BC-13-18E-66.600000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-13-18E-66.600000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-13-18E-66.600000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-13-18E-66.600000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-13-18E-66.600000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-13-18E-66.600000E?
EKMH250VSN273MA45W EKMH250VSN273MA45W United Chemi-Con, CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
JANTX1N3823D-1 JANTX1N3823D-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 3.9V 1W DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
ZXBM2001X10TC ZXBM2001X10TC Diodes Incorporated, IC MOTOR CONTROLLER PWM 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
74HSTL162822DGGRG4 74HSTL162822DGGRG4 Texas Instruments, IC ADDRESSABLE LATCH SGL 64TSSOP, 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
HLMP-CE24-UXQ00 HLMP-CE24-UXQ00 Broadcom Limited, LED CYAN CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
E211SD1AGE E211SD1AGE C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 7.5A 125V, -, * 查看
OF206JE OF206JE Ohmite, RES 20M OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
FCE17E09PB41B FCE17E09PB41B Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER, -, * 查看
SG3108E-18-1S SG3108E-18-1S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 10POS INLINE SKT RA, -, * 查看
EBM18DSEN-S243 EBM18DSEN-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-13-18E-66.600000E
D# SIT1602BC-13-18E-66.600000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-13-18E-66.600000E)
SIT1602BC-13-18E-66.600000E
D# 1473-SIT1602BC-13-18E-66.600000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS