购买 SIT1602BC-11-28N-66.600000G | SIT1602BC-11-28N-66.600000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-28N-66.600000G
SIT1602BC-11-28N-66.600000G
SIT1602BC-11-28N-66.600000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-28N-66.600000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-28N-66.600000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-28N-66.600000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-28N-66.600000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-28N-66.600000G?
ASTMHTFL-48.000MHZ-ZC-E-T3 ASTMHTFL-48.000MHZ-ZC-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 48MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ASTMHTV-19.200MHZ-XJ-E-T3 ASTMHTV-19.200MHZ-XJ-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1728080000 1728080000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 24POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看