购买 SIT1602BC-11-18E-33.333000D | SIT1602BC-11-18E-33.333000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-18E-33.333000D
SIT1602BC-11-18E-33.333000D
SIT1602BC-11-18E-33.333000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-18E-33.333000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-18E-33.333000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-18E-33.333000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-18E-33.333000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-18E-33.333000D?
SIT8208AI-3F-33E-30.000000X SIT8208AI-3F-33E-30.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SIT1602BC-31-18E-65.000000X SIT1602BC-31-18E-65.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
SQCAEM0R2BAJME500 SQCAEM0R2BAJME500 AVX Corporation, CAP CER 0.2PF 150V 0605, 0605 (1613 Metric), * 查看
EEU-FR1H331L EEU-FR1H331L Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
3EZ17D/TR12 3EZ17D/TR12 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 17V 3W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RNC55J3503BSB14 RNC55J3503BSB14 Vishay Dale, RES 350K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50H1022FMBSL RNC50H1022FMBSL Vishay Dale, RES 10.2K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
FMP300FRF73-47K FMP300FRF73-47K Yageo, RES 47K OHM 3W 1% AXIAL, Axial, * 查看
66953-002LF 66953-002LF Amphenol FCI, CONN RCPT 4POS T/H GOLD, -, * 查看
97-3108A-20-4S 97-3108A-20-4S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 4POS R/A SKT SLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-18E-33.333000D
D# SIT1602BC-11-18E-33.333000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-18E-33.333000D)
SIT1602BC-11-18E-33.333000D
D# 1473-SIT1602BC-11-18E-33.333000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS