购买 SFFH60UP40S | SFFH60UP40S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SFFH60UP40S
SFFH60UP40S
SFFH60UP40S
仅供参考
零件编号 SFFH60UP40S
制造商 onsemi
描述 DIODE GEN PURP 400V 60A TO247-2
送货服务
SFFH60UP40S参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列FFH
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)60A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 60 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)85 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 400 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247-2
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
SFFH60UP40S Packaging
Insepction
SFFH60UP40S FAQ
  • 1. How to order SFFH60UP40S on Heisener?
  • 3. Are the SFFH60UP40S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SFFH60UP40S?
SFFH60UP40S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。