购买 SDT15150P5-13 | SDT15150P5-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDT15150P5-13
SDT15150P5-13
SDT15150P5-13
仅供参考
零件编号 SDT15150P5-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE SCHOTTKY 150V 15A POWERDI5
送货服务
SDT15150P5-13参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If860 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
供应商设备包PowerDI™ 5
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SDT15150P5-13 Packaging
Insepction
SDT15150P5-13 FAQ
  • 1. How to order SDT15150P5-13 on Heisener?
  • 3. Are the SDT15150P5-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDT15150P5-13?
SDT15150P5-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。