购买 SDM20N40AQ-7 | SDM20N40AQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDM20N40AQ-7
SDM20N40AQ-7
SDM20N40AQ-7
仅供参考
零件编号 SDM20N40AQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 SCHOTTKY DIODE SOT23 T&R 3K
送货服务
SDM20N40AQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Anode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If550 mV @ 200 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr15 µA @ 30 V
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
SDM20N40AQ-7 Packaging
Insepction
SDM20N40AQ-7 FAQ
  • 1. How to order SDM20N40AQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the SDM20N40AQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDM20N40AQ-7?
SDM20N40AQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。