购买 SDM02L30CP3-7 | SDM02L30CP3-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDM02L30CP3-7
SDM02L30CP3-7
SDM02L30CP3-7
仅供参考
零件编号 SDM02L30CP3-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE SCHOT 30V 200MA X3WLB0603
送货服务
SDM02L30CP3-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)30 V
电流 - 平均整流(Io)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If380 mV @ 200 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr120 µA @ 30 V
电容@ Vr,F10pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱2-XDFN
供应商设备包X3-WLB0603-2
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SDM02L30CP3-7 Packaging
Insepction
SDM02L30CP3-7 FAQ
  • 1. How to order SDM02L30CP3-7 on Heisener?
  • 3. Are the SDM02L30CP3-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDM02L30CP3-7?
SDM02L30CP3-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。