购买 SBR60A300CT-2223 | SBR60A300CT-2223数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SBR60A300CT-2223
SBR60A300CT-2223
SBR60A300CT-2223
仅供参考
零件编号 SBR60A300CT-2223
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SBR 300V 30A TO220-3
送货服务
SBR60A300CT-2223参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Super Barrier
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)300 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If940 mV @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 300 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220-3
SBR60A300CT-2223 Packaging
Insepction
SBR60A300CT-2223 FAQ
  • 1. How to order SBR60A300CT-2223 on Heisener?
  • 3. Are the SBR60A300CT-2223 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SBR60A300CT-2223?
SBR60A300CT-2223 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。