购买 SBR30150CTFP-JT | SBR30150CTFP-JT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SBR30150CTFP-JT
SBR30150CTFP-JT
SBR30150CTFP-JT
仅供参考
零件编号 SBR30150CTFP-JT
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SBR 150V 15A ITO220AB
送货服务
SBR30150CTFP-JT参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列SBR®
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Super Barrier
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If920 mV @ 15 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
SBR30150CTFP-JT Packaging
Insepction
SBR30150CTFP-JT FAQ
  • 1. How to order SBR30150CTFP-JT on Heisener?
  • 3. Are the SBR30150CTFP-JT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SBR30150CTFP-JT?
SBR30150CTFP-JT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。