购买 SBR20A60CT-G | SBR20A60CT-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SBR20A60CT-G
SBR20A60CT-G
SBR20A60CT-G
仅供参考
零件编号 SBR20A60CT-G
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SBR 60V 10A TO220-3
送货服务
SBR20A60CT-G参数
二极管类型Super Barrier
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If650 mV @ 10 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 60 V
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
供应商设备包TO-220-3
SBR20A60CT-G Packaging
Insepction
SBR20A60CT-G FAQ
  • 1. How to order SBR20A60CT-G on Heisener?
  • 3. Are the SBR20A60CT-G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SBR20A60CT-G?
SBR20A60CT-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。