购买 SBR10U200CTB-G | SBR10U200CTB-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SBR10U200CTB-G
SBR10U200CTB-G
SBR10U200CTB-G
仅供参考
零件编号 SBR10U200CTB-G
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SBR 200V 5A TO263AB
送货服务
SBR10U200CTB-G参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列SBR®
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Super Barrier
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If820 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)30 ns
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 200 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263AB (D2PAK)
SBR10U200CTB-G Packaging
Insepction
SBR10U200CTB-G FAQ
  • 1. How to order SBR10U200CTB-G on Heisener?
  • 3. Are the SBR10U200CTB-G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SBR10U200CTB-G?
SBR10U200CTB-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SBR10U200CTB-G
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SBR10U200CTB-G QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM