购买 RFH30N15 | RFH30N15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RFH30N15
RFH30N15
RFH30N15
仅供参考
零件编号 RFH30N15
制造商 Harris Corporation
描述 N-CHANNEL POWER MOSFET
送货服务
RFH30N15参数
制造商Harris Corporation
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C30A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3000 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)150W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs75mOhm @ 15A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-218 Isolated
包/箱TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC
RFH30N15 Packaging
Insepction
RFH30N15 FAQ
  • 1. How to order RFH30N15 on Heisener?
  • 3. Are the RFH30N15 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RFH30N15?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RFH30N15.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as RFH30N15 pin diagram, RFH30N15 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
RFH30N15 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。