购买 RFD10N05SM | RFD10N05SM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RFD10N05SM
RFD10N05SM
RFD10N05SM
仅供参考
零件编号 RFD10N05SM
制造商 Harris Corporation
描述 10A, 50V, N-CHANNEL,
送货服务
RFD10N05SM参数
制造商Harris Corporation
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)50 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C-
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252 (DPAK)
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
RFD10N05SM Packaging
Insepction
RFD10N05SM FAQ
  • 1. How to order RFD10N05SM on Heisener?
  • 3. Are the RFD10N05SM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RFD10N05SM?
RFD10N05SM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。