购买 RDBF252-13 | RDBF252-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RDBF252-13
RDBF252-13
RDBF252-13
仅供参考
零件编号 RDBF252-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 BRIDGE RECTIFIER DBF T&R 3K
送货服务
RDBF252-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)2.5 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 2.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 200 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Flat Leads
供应商设备包DBF
RDBF252-13 Packaging
Insepction
RDBF252-13 FAQ
  • 1. How to order RDBF252-13 on Heisener?
  • 3. Are the RDBF252-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RDBF252-13?
RDBF252-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。